Nummerieke lijst van deelnemers aan de Kunstroute 2017

HomeKunstroute 2017AanmeldenActiviteitenMediaContactDoelstelling

 

Nummer

Naam Discipline Wijk / Plaats

1

De Beeldenboerderij Diverse disciplines Oudenhoorn

2

Tammy van der Stelt

Textiele technieken Simonshaven

3

Lesley Sandford Textiele technieken Simonshaven

4

Niki Bierling van den Berg

Textiele technieken Simonshaven

5

Wim van der Stelt

Fotografie Simonshaven

6

Meindert van Veen Diverse disciplines De Elementen

7

Bram van Baalen

Schilderen / tekenen

De Elementen

8

Wanda Klein

Mozaïek De Elementen

9

Pauline van Bijleveld

Schilderen / tekenen

De Elementen

10

Judith van de Wint Glas De Elementen

11

World of Wouda

Diverse disciplines De Elementen

12

Ingrid Wind

Diverse disciplines Schenkel

13

Ria van der Touw

Schilderen / tekenen

Schenkel

14

Els Bleijenberg

Keramiek Maaswijk

15

Katarina Galambos

Sieraden / Edelsmeden Maaswijk

16

Erik Noordhoek Fotografie Maaswijk

17

Fotoclub Spijkcity

Fotografie Maaswijk

18

Schildergroep Wijkvereniging Maaswijk&Schenkel

Schilderen / tekenen

Maaswijk

19

Keramiekgroep Wijkver. Maaswijk&Schenkel Keramiek Maaswijk

21

Herma Wuisman

Schilderen / tekenen

Maaswijk

22

Renate Leijen

Fotografie Maaswijk

23

Teken- en Schildergroep Renate Leijen

Schilderen / tekenen

Maaswijk

24

Yolanda Baanen

Keramiek Waterland

25

Bert Vernooij

Schilderen / tekenen

Waterland

26

Ina van Weelde

Keramiek Waterland

27

Wijkcentrum De Kreek

Schilderen / tekenen

Akkers

28

Tilly Meijer

Fotografie Vogelenzang

29

Lenie van Well

Brons Vogelenzang

30

Corrie Smit

Keramiek Akkers

31

Esther van Zijl

Keramiek Akkers

32

Kees Weeda

Schilderen / tekenen

Akkers

33

Brugts & Van Dijk

Beeldhouwen Akkers

34

Briolet Sieraden / Edelsmeden Akkers

35

Jaïr Maarsen

Schilderen / tekenen

Sterrenkwartier

36

Olga Passchier

Textiele technieken Sterrenkwartier

37

Toos de Bruyn

Schilderen / tekenen

Groenewoud

38

Martin Klopstra

Hout De Hoek

39

Gerrit Huisman

Schilderen / tekenen

Vier Ambachten

40

Ipse de Bruggen

Schilderen / tekenen

Vier Ambachten

41

Lia Schäfer (en cursisten)

Schilderen / tekenen

Vier Ambachten

42

Centrum voor de Kunsten

Diverse disciplines Centrum

43

Joanna Smolarz

Schilderen / tekenen

Centrum

44

't Oude Raadhuys

Diverse disciplines Centrum

45

RAR

Diverse disciplines

Centrum

46

Atelier de Kwast

Schilderen / tekenen

Centrum

47

Jan Bakker

Diverse disciplines Centrum

48

Ria Noordermeer

Diverse disciplines Hoogwerf

49

Jan van Noort

Schilderen / tekenen

Hoogwerf

50

Netty van Rooijen Keramiek Hoogwerf

51

Akbar Almasi Hout Hoogwerf

52

Corrie Giltay

Glas Hoogwerf

53

Nicoline Lancee

Keramiek Hoogwerf

54

Wendy Fierinck

Schilderen / tekenen

Schiekamp

 

 

 

HomeKunstroute 2017AanmeldenActiviteitenMediaContactDoelstelling